Засідання Науково-методичної ради університету

11:37, 03-09-2014

Відбудеться засідання Науково-методичної ради університету присвячене розгляду питань затвердження плану роботи Науково-методичної ради Державного університету телекомунікацій на 2014-2015 навчальний рік та про стан з організації практики студентів в 2013-2014 навчальному році та пропозицій щодо її удосконалення в 2014-2015 навчальному році.

Хто проводить (відповідальний): Проректор з науково-педагогічної роботи

Хто залучається: Члени Методичної ради університету