Засідання Вченої ради 1 вересня 2014 року

14:19, 02-09-2014

1 вересня 2014 року відбулося засідання Вченої ради Державного університету телекомунікацій, на якому були розглянуті та ухвалені питання організаційної перебудови в Навчально-науковому інституті гуманітарних технологій Державного університету телекомунікацій. Рішенням Вченої ради надані рекомендації щодо друку видань підготовлених співробітниками Університету.

На засіданні Вченої ради також були розглянуті результати першого етапу конкурсного відбору проектів фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 р. № 916 "Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок".