Конференція трудового колективу

15:47, 08-03-2014

20 березня 2014 року о 14.00 в Актовій залі Державного університету телекомунікацій (вул. Солом’янська,7) відбудеться конференція трудового колективу.

Порядок денний:

Прийняття Колективного договору між Ректором і колективом співробітників Державного університету телекомунікацій на 2014-2019 рр.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Дізнитись більше