Всеукраїнський семінар фізиків

08:26, 27-05-2015

20 травня 2015 р. викладачі кафедри фізики, проф. Сусь Б.А. та доцент Шатковська Г.І.,  брали участь у роботі Всеукраїнського семінару  «Актуальні питання методики навчання фізики та астрономії в середній та вищій школі», який відбувся в Національному університеті імені М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9. ауд. імені проф. Є.В. КОРШАКА).

Семінар діє понад тридцять років. На семінарі проходять апробацію науково-методичні дослідження з фізики, зокрема, кандидатські та докторські дисертації.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека  (ІКБ) базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів.

Фахівці з ІКБ - це еліта інформаційної та кібернетичної безпеки, які отримують теоретичні знання та практичні навички з програмування, розробки та управління базами даних, формування моделей захисту інформації та політик безпеки, технічного і криптографічного захисту інформації, побудови захищених цифрових TCP/IP мереж та обслуговування сертифікатів відкритих ключів, тестування систем захисту на проникнення, адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення їх моніторингу та аудиту тощо.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Дізнитись більше