Професорсько-викладацький склад Державного університету телекомунікацій поповнився професорами і доцентами

14:36, 05-03-2014

6 березня 2014 року в урочистій обстановці Ректор Державного університету телекомунікацій професор Толубко В. Б. вручив атестати професорів і доцентів співробітникам університету, яким рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 14 лютого 2014 року присвоєні вчені звання:

професора Дробику Олександру Васильовичу                професора Сайку Володимиру Григоровичу

професора Романчуку Віктору Миколайовичу

доцента Дубовик Наталії Анатоліївні                   доцента Ткаченку Володимиру Анатолійовичу

Колектив університету щиро вітає своїх колег та бажає їм подальших успіхів у педагогічній діяльності.