Захист дисертацій

08:58, 02-06-2014

1.     НЄНОВА ОЛЕКСІЯ ЛЕОНІДОВИЧА

• на тему  «МЕТОДИ І МОДЕЛІ ОЦІНКИ НАДІЙНОСТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖ»
  • спеціальність 05.12.02 - телекомунікаційні системи та мережі
  • Науковий керівник: доктор технічних наук, професор КНЯЗЄВА Ніна Олексіївна

2.     ОДІЯНЕНКО ОЛЕНИ ВІКТОРІВНИ

• на тему «ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОСТІЙКОСТІ ТА БЕЗПЕКИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ ПРОСТОРОВОЇ ОБРОБКИ СИГНАЛІВ»
  •  спеціальність 05.12.02 - телекомунікаційні системи та мережі
  • Науковий керівник: доктор технічних наук, професор РОЗОРІНОВ Георгій Миколайович