XL

технологій

Привітання ректора ДУІКТ Володимира Шульги з Днем працівників освіти

09:00, 06-10-2024

Дорогі колеги та колежанки!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Ви присвятили своє життя важливій державній справі – навчанню і вихованню молодого покоління нашої країни. Щоденно ви відкриваєте для наших дітей нові горизонти знань, виховуєте з них гідних громадян і лідерів.

Саме від вас залежить наскільки вони будуть успішними, людяними та патріотичними. Завдяки вашому терпінню, натхненню і любові до своєї справи учні та студенти отримують віру в себе й у свої можливості.

Бажаю вам, дорогі колеги, міцного здоров’я, творчого довголіття та професійних успіхів! Нехай знання, добро і мудрість, які ви щиро даруєте вихованцям, завжди повертаються вдячністю, щоб гордість за їхні здобутки наповнювала теплом кожен ваш день.

З повагою,
ректор Володимир ШУЛЬГА