XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Новий етап у навчанні програмістів ДУІКТ: EPAM запускає 'Cloud&DevOps Laboratory'!

08:50, 27-08-2024

Завдяки тісній співпраці кафедри інженерії програмного забезпечення з провідною ІТ компанією EPAM, студенти кафедри інженерії програмного забезпечення мають унікальну можливість безкоштовно закріпити на практиці отримані знання з DevOps з експертами EPAM, а також отримати перший Job offer.

Що вивчатимуть студенти:

• як розробляти хмарну інфраструктуру й керувати нею за допомогою підходу Infrastructure as Code (IaC);
  • як встановлювати та налаштовувати кластер Kubernetes, описувати компоненти Kubernetes і їх призначення;
  • як усунути проблеми із конфігурацією в додатках із розподіленими контейнерами.

Реєстрація триває (EPAM Cloud&DevOps Laboratory | EPAM Campus)  до 2 вересня.

Проходьте відбіркові етапи та починайте навчання вже 30 вересня!

Після закінчення програми студенти отримають унікальну можливість пройти технічну співбесіду та долучитися до команди ЕРАМ в Україні.

Що Ви ще отримаєте від навчальної програми  Cloud&DevOps Laboratory?

Інтенсивне навчання. Залежно від щотижневого залучення, програма триватиме 6 місяців і потребуватиме ~20-30 годин на тиждень.

Різноманітний контент. Стажування складатиметься з лекцій, текстових ресурсів, практичних завдань і тестів зі швидким автоматизованим зворотним зв’язком.

Підтримку менторів. Фахівці EPAM допоможуть зорієнтуватися у навчанні та дадуть відповіді на питання під час регулярних сесій запитань і відповідей.

Актуальні матеріали. Навчальна програма розроблена експертами з DevOps із великим досвідом реалізації проєктів та перевірена сотнями тренінгів.

Профільну галузеву освіту. Ви зможете опанувати нові технології та найкращі практики, щоб забезпечити тебе знаннями, яких потребує сучасний ринок.

Що необхідно для успішного навчання на програмі  Cloud&DevOps Laboratory:

• Рекомендований рівень володіння англійською мовою — Intermediate (В1) і вище;
  • Впевнені знання Git;
  • Поглиблене розуміння Hypervisor и Networking;
  • Упевнені знання операційної системи Linux;
  • Уміння працювати з платформою Docker;
  • Досвід використання скриптових мов Bash і Python;

Буде плюсом:

• Розуміння теорії алгоритмів та ООП;
  • Базові знання SQL і баз даних;
  • Досвід використання скриптової мови PowerShell;
  • Володіння ОС Windows.

Долучайтеся,  щоб навчатися в найкращих експертів і здобувати практичний досвід для успішного старту кар’єри в DevOps!