XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Українські IT-компанії увійшли в ТОП кращих на міжнародному ринку: які можливості це відкриває

12:15, 16-08-2024

Маємо чудову новину для всіх прихильників технологій і розвитку IT в Україні! Одразу чотири вітчизняні компанії потрапили до престижного рейтингу приватного бізнесу США Inc.5000. Так, Railsware, SupportYourApp, DataArt Enterprises та AltexSoft за останні три роки продемонстрували вражаючий зріст доходів та розвиток на глобальному ринку.

Що це означає для вступників та випускників ДУІКТ?

За словами старшого викладача кафедри комп'ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Ігоря Бученка, це значна подія для нашої галузі і для всіх, хто навчається або працює в IT-сфері. Потрапляння українських IT-компаній до престижного бізнес-рейтингу США свідчить про визнання високої якості нашої IT-індустрії на міжнародному рівні.

Це підтверджує, що українські фахівці здатні конкурувати з кращими у світі і створювати продукти та послуги високого рівня. Таке визнання не лише підвищує престиж наших компаній, але й позитивно впливає на всю IT-екосистему України, - каже науковець.

Українські IT-компанії завойовують міжнародне визнання завдяки комбінації кількох факторів:

• високий рівень кваліфікації фахівців;
  • конкурентоспроможні ціни;
  • інноваційний підхід до розробки;
  • гнучкість у виконанні замовлень.

Зокрема, українські програмісти і розробники часто мають високі технічні навички і добре орієнтуються у новітніх технологіях, що дозволяє їм успішно реалізовувати проекти для міжнародних клієнтів, каже Ігор Бученко. Завдяки такому визнанню українські IT-компанії можуть очікувати на збільшення замовлень і нові можливості для співпраці з міжнародними клієнтами. Це також може стимулювати розвиток нових стартапів і залучення інвестицій. Більше того, високий статус українських IT-компаній сприятиме розвитку інфраструктури в країні і створенню нових робочих місць.

Майбутні вступники до нашого університету можуть скористатися цим трендом, вибираючи IT-спеціальності та орієнтуючи свої навички на сучасні вимоги ринку. Важливо враховувати, що знання англійської мови, володіння новітніми технологіями і вміння адаптуватися до змін є ключовими для успіху на міжнародній арені, - каже викладач.

Випускники, у свою чергу, мають можливість приєднатися до успішних українських компаній, що активно працюють на міжнародному ринку, або ж започаткувати власні проекти з глобальним потенціалом.

Також для вступників це означає, що вибір IT-спеціальності саме в нашому університеті відкриває широкі перспективи на ринку праці як в Україні, так і за кордоном, адже серед компаній зі списку рейтингу є партнери університету.