XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Вступ 2024: Ключ до успішної кар'єри: запрошуємо на навчання в магістратурі кафедри менеджменту ДУІКТ

09:49, 12-08-2024

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій пропонує унікальну можливість для тих, хто прагне поглибити свої знання у сфері управління та зробити впевнений крок до успішної кар'єри. Кафедра менеджменту проводить набір на магістерські програми "Менеджмент організацій і адміністрування" та "Управління інноваційною діяльністю".

Переваги навчання на магістратурі кафедри менеджменту:

1. Сучасна програма навчання. Обидві програми спрямовані на підготовку висококваліфікованих фахівців, здатних ефективно управляти організаціями в умовах швидко змінюваного ринку. Навчальний план включає як теоретичні дисципліни, так і практичні курси, які допоможуть студентам оволодіти навичками стратегічного мислення, управління проєктами, організаційного розвитку та інноваційного менеджменту.
  2. Практична орієнтація. Навчання на кафедрі менеджменту не обмежується лише лекціями та семінарами. Студенти беруть активну участь у реальних бізнес-проєктах, співпрацюють з провідними компаніями та отримують можливість застосувати свої знання на практиці. Це дозволяє випускникам бути готовими до викликів, що чекають на них у професійному житті.
  3. Висококваліфікований викладацький склад. Професорсько-викладацький склад кафедри включає визнаних експертів з великим досвідом роботи в галузі менеджменту та інноваційного управління. Вони не тільки надають студентам актуальні знання, але й діляться власним досвідом, що допомагає майбутнім менеджерам формувати необхідні компетенції для успішної кар'єри.
  4. Широкі перспективи працевлаштування. Випускники магістратури кафедри менеджменту стають затребуваними спеціалістами у різних галузях, включаючи IT, фінанси, маркетинг, виробництво та державне управління. Їхні знання та вміння дозволяють займати керівні посади та бути лідерами змін у своїх організаціях.

Не втрачайте шанс приєднатися до числа успішних менеджерів майбутнього! Подайте заявку на магістратуру кафедри менеджменту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій вже сьогодні та розпочніть свій шлях до вершини кар'єрних досягнень.

Запрошуємо до нашої дружньої освітянської родини!