XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Гоґвортс вже не той: штучний інтелект переніс Гаррі Поттера у світ кіберпанку (відео)

13:32, 01-08-2024

Технології штучного інтелекту все частіше використовуються для створення картин, музичних творів і навіть кіно. Так, днями в мережі з'явився "трейлер" відомої на весь світ екранізації роману про Гаррі Поттера, виконаної в стилі кіберпанк.

Відео під назвою "HP 2077: The Nexus of the Worlds" опублікували на сайті AI with GenXi, який пропонує відвідувачам створювати власні унікальні зображення з тексту за допомогою можливостей штучного інтелекту. Ролик переносить глядачів у майбутнє, де об'єднуються магія та передові технології, а сам Гаррі Поттер постає в новому світлі, на фоні неонових вулиць та високотехнологічних гаджетів.

Якщо ви цікавитеся розвитком технологій ШІ і мрієте працювати в цій галузі, запрошуємо до навчання на Кафедрі Штучного інтелекту!

В ДУІКТ готують молодих спеціалістів за напрямками:

• Розробка програмного забезпечення
  • SMART-технології
  • Комп’ютерний зір
  • Нейронні мережі
  • Аналіз даних Data Science
  • Обробка великих даних Big data
  • Машинне навчання
  • Інтелектуальний аналіз даних Data Mining

Студенти, що проходять навчання за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки, освітня програма «Штучний інтелект», вивчають мови програмування: Java, С++, С#, HTML, CSS, JavaScript, SQL, PHP, Python, Node/Node.js та поглиблено англійської мову. Кафедра оснащена сучасним апаратним та програмним забезпеченням, що надає можливість отримати практичні вміння і навики зі спеціальності.