ПРОВЕДЕННЯ ІТ-КРУГЛОГО СТОЛУ НА ТЕМУ: "ПІДКОРЮВАЧІ КОСМОСУ" ДО 80-Ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Ю.О.ГАГАРІНА

10:59, 03-03-2014

Запрошуємо Вас взяти участь у проведенні ІТ-круглого столу на тему: "Підкорювачі космосу" до 80-ї річниці від Дня народження Ю.О.Гагаріна, який відбудеться у Житомирському військовому інституті ім. С.П.Корольова 3 березня 2014 року о 15 годині 30 хвилин в аудиторії 5/218 .

Під час проведення ІТ-круглого столу буде здійснюватися пряма on-line трансляція з місця проведення на головній сторінці сайту військового інституту, починаючи з 15 години 30 хвилин.