XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Нові можливості у галузі ШІ: Amazon запрошує взяти участь у Trusted AI Challenge

15:54, 24-07-2024

Amazon запрошує студентів взяти участь у глобальному університетському конкурсі з розробки безпечних інновацій у сфері генеративного штучного інтелекту Amazon Trusted AI Challenge.

Мета конкурсу – визначити способи, за допомогою яких розробники великої мовної моделі (LLM) зможуть передбачити та зменшити ризики безпеки, запобігти написанню шкідливого коду із використанням ШІ та сприяти його безпечному та відповідальному використанню.

Чому варто взяти участь? Це унікальна можливість для демонстрації своїх навичок у сфері ШІ, внеску у розвиток безпечних технологій ШІ, отримання цінного досвіду та фінансової підтримки.

Для кого? Взяти участь можуть студенти денної форми навчання.

Процес відбору та нагороди:

• до 10 команд будуть відібрані для участі у листопаді 2024 року;
  • змагання триватимуть протягом навчального року;
  • кожна з 10 обраних команд отримає спонсорство у розмірі $250,000;
  • команди-переможці мають шанс виграти додаткові призи на загальну суму $700,000.

Заявки приймаються до 1 вересня 2024 року.

Детальна інформація та подання заявки тут — Trusted AI Challenge.

Не пропустіть шанс стати частиною майбутнього!