Випуск-2024: в ДУІКТ відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам

14:11, 28-06-2024

У п’ятницю, 28 червня, в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам випуску 2024-го року. Свято почалося з привітального виступу студентів молодших курсів та подяки захисникам України за можливість жити, навчатися і працювати у вільній країні.

Гарного настрою випускникам та гостям заходу додавала гарна погода і святкова атмосфера.

Урочистості відкрив виконувач обов’язків ректора університету Володимир Шульга. У своєму виступі він привітав випускників із завершенням навчання і подякував професорсько-викладацькому колективу за те, що незважаючи на складні умови, успішно завершили відповідну підготовку здобувачів вищої освіти. Користуючись нагодою, Володимир Петрович запросив на магістратуру в ДУІКТ усіх випускників, хто вирішив не зупинятися на досягнутому і далі продовжувати свою освіту.

Документ про здобуття першого рівня вищої освіти вручили 914 випускникам, а 67 з них отримали дипломи з відзнакою. Виконувач обов’язків ректора ДУІКТ Володимир Шульга звернувся до бакалаврів з напутньою промовою.

– Дорогі випускники! Ви – гордість університету і майбутнє нашої держави! Незважаючи на складні умови, ви гідно і з честю завершили підготовку в рамках відповідної освітньої програми та успішно пройшли державну атестацію. І це також заслуга професорсько-викладацького складу університету. Колеги, ви – молодці, нам є чим пишатися!

Відтепер кожен випускник має усі можливості для того, щоб зробити успішну кар’єру, реалізувати амбітні плани та стати творцем власної долі. І перед вами є два шляхи – розпочинати трудову діяльність або продовжувати вчитися далі. Користуючись нагодою, хочу запросити на магістратуру в Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій усіх випускників, хто вирішив не зупинятися на досягнутому і далі продовжувати свою освіту, – сказав Володимир Шульга.

Завітали почесні гості, зокрема:

• Олег Копійка, голова Наглядової ради ДУІКТ, директор Інституту прикладних систем управління Національної академії наук України
  • Олександр Потій, заступник голови Наглядової ради ДУІКТ, заступник Голови державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, бригадний генерал, доктор технічних наук (за спеціальністю «Системи захисту інформації»), професор;
  • Володимир Білавка, заступник директора з питань персоналу ТОВ «Хуавей Україна»
  • Андрій Кузьменко, керівник напряму кібербезпеки ІВМ Україна
  • Микола Мадінов, бренд-менеджер компанії Legrand та інші.

До привітань випускників також долучилися присутні на заході представники компаній-партнерів ДУІКТ: заступник директора з питань персоналу ТОВ «Хуавей Україна» Володимир Білавка, керівник напрямку кібербезпеки ІВМ Україна Андрій Кузьменко, бренд-менеджер компанії Legrand Микола Мадінов та модератор освітніх проектів компанії «Дебет Плюс» д.е.н., професор Володимир Осмятченко.

Колектив Університету вітає бакалаврів з отриманням їхніх перших дипломів про вищу освіту, бажає нових звершень і здобутків в особистому та професійному житті і завжди чекає на повернення в стіни альма матер для продовження навчання!

Більше фотографій з випуску Ви можете знайти у фотогалереї Випуск бакалаврів 2024