Відзеркалення реалій та оптимістичні прогнози: в ДУІКТ відбувся захист кваліфікаційних робіт з економіки

11:57, 24-06-2024

У чевтер, 20 червня, в ДУІКТ завершився захист бакалаврських  кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Економіка».

Щороку під час захисту випускники демонструють відмінну економічну підготовку, стратегічне бачення і креативність. Проте кожен рік має свої виклики і можливості, що неодмінно віддзеркалюється у студентських роботах. Цьогоріч випускники четвертого курсу зосередили багато уваги на питаннях антикризового управління, інвестиційній привабливості проєктів і підвищенні рівня цифровізації підприємств.

Навіть в складних умовах при грамотному економічному управлінні можна бути успішним. З першого курсу студентів ДУІКТ навчають творити економіку успіху, що гарантує відмінний «feedback» наприкінці навчання.

Кожна  кваліфікаційна робота виконувалась на базі діючих і відомих в Україні підприємств: Epam, ІТ-Інтегратор, Rozetka, АТБ, Нова Пошта тощо. Найголовніше: висновки, зроблені нашими випускниками, вселяють оптимізм. Проведений аналіз і прогнози показали, що економічне відновлення можливе; підтримка стабільних доходів і прибутків забезпечуються чітким розумінням економічних реалій; цифровізація бізнес-процесів невпинно продовжується і допомагає підприємствам.

Традиційно багато робіт були присвячені управлінню персоналом. Цінувати кожного працівника, давати йому можливість професійно розвиватись – першочергове завдання для кожного керівника. Державній екзаменаційній комісії, яка працювала під час захисту, приємно було бачити, що випускники спеціальності «Економіка» розуміють це і вміють відзначати головне.

Окрему подяку кафедра економіки висловлює Голові ДЕК, кандидату економічних наук, доценту Олександру Северіну за підтримку майбутніх бакалаврів,  практикоорієнтовані питання і цінні поради.

Нагадуємо, що 28 червня о 10:00 в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбудеться урочисте вручення дипломів бакалавра. До зустрічі, шанові випускники. Щиро вітаємо Вас з успішним захистом!