Для школярів, студентів та аспірантів: онлайн-школа EU Study Days–2024 оголосила набір на навчання

10:28, 21-06-2024

Представництво Європейського Союзу в Україні оголосило набір школярів, студентів та аспірантів для участі в онлайн школі EU Study Days–2024.

На слухачів чекають 10 навчальних модулів про історію ЄС, його інституції, цінності, політики, європейську інтеграцію України тощо. Кожен модуль включатиме лекції від дипломатів або експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів; вебінари, відкриті дискусії, творчі майстеркласи ігри, для вирішення практичних завдань; онлайн-тест.

Участь в онлайн-школі можуть узяти:

• учні 9–11 класів середніх шкіл, ліцеїв та гімназій, які здобувають середню освіту;
  • студенти останніх курсів бакалаврату й магістратури українських університетів денної форми навчання;
  • аспіранти віком до 25 років.

В ході навчання учасники реалізують мікропроєкти, спрямовані на поширення інформації про цінності та політики ЄС, ідеї європейської інтеграції.

Навчання триватиме з 5 серпня до 8 жовтня, а після завершення онлайн-школи учні отримають сертифікат про проходження програми із зазначенням тривалості навчання, кількості годин, переліку модулів, а студенти – сертифікат з кільнкістю кредитів ЄКТС. Для 40 найактивніших та найуспішніших учасників буде надана можливість участі в EU Study Days Offline School.

Щоб узяти участь у програмі, необхідно до 23:00 20 липня заповнити заявку для школярів або студентів та аспірантів. Після успішного відбору за заявками учасники мають пройти онлайн-тестування на платформі EU Study Days.