"Освітній Суп": школярам допоможуть підтягнути знання мови і математики на безкоштовних онлайн-заняттях

10:02, 21-06-2024

Міністерство освіти і науки України запрошує учнів 5-11 класів до участі в проєкті "Освітній Суп". Ініціатива спрямована на допомогу школярам у надолуженні освітніх втрат шляхом безоплатних онлайн-занять з математики та української мови. Реалізується проєкт громадською організацією «Навчай для України» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Глобального партнерства заради освіти (GPE).

Програма доступна для учнів із Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Київської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської, Луганської, Донецької та Одеської областей і реалізується в постійній координації з МОН і Національним освітнім кластером з урахуванням викликів, спричинених війною.

"У межах проєкту передбачено групові заняття з учителями-тьюторами тривалістю 45 хвилин двічі на тиждень упродовж 8 тижнів. Перша хвиля стартує 1 липня 2024 року. Зареєструватися на тьюторингові заняття можна за посиланням до 19 червня включно. Пізніші заявки будуть розглянуті для наступної хвилі", - йдеться на сайті МОН.

Для батьків організатори проведуть ознайомчі зустрічі із роз'ясненням важливості додаткових занять і їхнього проведення.