Управління майбутнім: освітня програма ДУІКТ поповнилась новими дисциплінами

10:54, 10-06-2024

У середу, 5 червня, в ДУІКТ відбулося розширене засідання з обговорення освітніх програм кафедри Менеджменту. На засідання окрім науково-педагогічних працівників кафедри були запрошені здобувачі вищої освіти, які навчаються за спеціальністю "менеджмент".

В ході засідання були обговорені інноваційні підходи до покращення навчальних програм з метою підвищення їх актуальності та відповідності потребам сучасного ринку праці. За результатами конструктивної дискусії було прийнято рішення внести до навчального плану додаткові дисципліни:

Управління стартапами. Успішний запуск та розвиток стартапів є важливим аспектом сучасного менеджменту. Ця дисципліна дозволить студентам отримати практичні знання та навички у сфері створення та управління новими підприємствами.

Управління підприємницькою діяльністю. Підприємництво вимагає від керівників широкого спектру компетенцій та стратегічного мислення. Ця дисципліна спрямована на розвиток навичок управління підприємницькою діяльністю та підтримку підприємницького середовища.

Медіа-менеджмент. Управління медіа-проектами та розвиток медіа-бізнесу є актуальними завданнями у сучасному світі. Ця дисципліна допоможе студентам зрозуміти особливості управління медіа-ресурсами та впливати на формування медіа-простору.

Ці нові дисципліни доповнять наші навчальні програми і забезпечать студентів актуальними знаннями та навичками для успішної кар'єри у сфері менеджменту.

Запрошуємо всіх небайдужих також надсилати свої пропозиції до оновлення освітніх програм. Зробити це можна за посиланням.