ДУІКТ розбудовує співпрацю з провідною компанією, що інтегрує програмні рішення SAP для бізнесу в Україні

14:17, 05-06-2024

На запрошення керівництва університету до ДУІКТ завітав Ігор Сошніков, директор ТОВ «Артіль ДС», що є українським партнером німецької компанії SAP SE – європейського лідера з розробки програмного забезпечення для планування ресурсів підприємств. В Україні клієнтами компанії є понад 250 комерційних і державних організацій, які вже понад 20 років успішно використовують локалізовані для України продукти SAP.

Під час зустрічі в.о. ректора університету Володимир Шульга та директор Ігор Сошніков підписали «Меморандум про співпрацю», що спрямований на розвиток потенціалу фахівців у сфері управлінського та бухгалтерського обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування, сприяння їх практичній підготовці, підвищенню якості освіти і науки України, покращення ситуації на ринку праці України.

Зокрема, у документі передбачено:

• обмін інформацією та надання методичних консультацій з питань, що становлять спільний інтерес;
  • проведення спільних заходів (конференцій, презентацій, відкритих лекцій, круглих столів, семінарів, виставок тощо);
  • сприяння у підвищенні кваліфікації професорсько-викладацького складу Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва;
  • розробку спільних навчальних посібників та методичних матеріалів у сфері бухгалтерського обліку, фінансового звітування, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування;
  • планування та реалізацію спільних проєктів, що відповідають інтересам сторін.

Сторони також обговорили конкретні напрями співпраці між ДУІКТ і ТОВ «Артіль ДС», а також намітили план першочергових заходів.

Ми зацікавлені в тому, щоб наші викладачі, науковці, здобувачі вищої освіти університету могли вдосконалювати свої професійні навички на основі програмного забезпечення SAP, що є високоякісною альтернативою подсанкційним програмним аналогам», – наголосив Володимир Шульга.