Зліт профі: викладачі ДУІКТ взяли участь у міжнародній конференції “Математика. Інформаційні технології. Освіта”

12:54, 03-06-2024

З 31 травня по 2 червня на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки та практик табору «Гарт» пройшла XIII Міжнародна науково-практична конференція “Математика. Інформаційні технології. Освіта”.

У заході взяли участь представники наступних університетів: Волинський національний університет імені Лесі Українки, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет “Львівська Політехніка”.

Наш університет представляли:

Богдан Свердлюк виступив на пленарному засіданні з доповіддю на тему “Використання ESPHOME у закладах освіти”, в якій підкреслив основні переваги такого методу, а саме:

• Легкість використання: простий і зрозумілий інтерфейс дозволяє навіть новачкам швидко освоїти основи роботи з платформою.
  • Гнучкість і масштабованість: можливість інтеграції з різноманітними сенсорами та пристроями дозволяє створювати індивідуальні рішення для кожного закладу освіти.
  • Економічність: використання ESPHOME дозволяє знизити витрати на впровадження технологій у закладах освіти завдяки використанню недорогих компонентів.
  • Практичний досвід: здобувачі освіти отримують можливість на практиці застосовувати свої знання, що сприяє глибшому розумінню теоретичних концепцій.

Всі члени конференції мали можливість опублікувати тези та статті, а також отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Висловлюємо щиру подяку організаторам конференції за чудову можливість поділитися досвідом та апробувати результати власних досліджень!