У ДУІКТ відновили традицію фестивалю гумору «Ліга сміху»

12:30, 31-05-2024

Вчора, 30 травня в Актовій залі університету відбулася довгоочікувана подія – традиційний фестиваль гумору «Ліга сміху ДУІКТ 2024», який через ковід і війну востаннє проводили у 2019 році. Під час заходу також було організовано благодійний збір на підтримку ЗСУ.

Після п’ятирічної перерви всі скучили за традиційним святом гумору, адже Ліга Сміху – це чудова можливість для наших студентів проявити свій творчий креатив, акторські здібності та дотепний гумор. Тому в залі був повний аншлаг.

З вітальним словом до учасників і гостей звернувся в.о.ректора Володимир Шульга. Він з теплотою згадав про свій незабутній досвід участі у фестивалях КВК та пообіцяв і надалі підтримувати традицію проведення таких змагань студентських команд. Користуючись нагодою, очільник університету нагородив «Подякою ректора» 29 здобувачів вищої освіти за розвиток студентського самоврядування та творчість.

З вітальними словами також виступили: від імені журі – проректор з навчально-виховної та наукової роботи Марина Петченко, від імені студентської ради – її голова Андрій Харін.

Конкурсна програма фестивалю складалася з трьох частин: «Привітання», «ДУІКТобачення», «Музикально-комічна». Глядачі активно підтримували виступи трьох команд: «ЗаХарені» (Навчально-науковий інститут Менеджменту та підприємництва), «Золото Карпат» (Навчально-науковий інститут Інформаційних технологій), «До гори дригом» (Навчально-науковий інститут Захисту інформації).

Яскраві номери, неперевершена акторська гра, багато жартів – все це підкорило глядацькі серця. Між конкурсами були запальні пісні та танці у виконанні студентів ДУІКТ.

Після усіх виступів настала найемоційніша частина – оголошення переможця сезону. Журі було дуже складно обрати чемпіона, бо всі учасники показали гарну гру. Отже, результати команд:

• І місце – посіла команда «Золото Карпат»
  • ІІ місце – посіла команда «ЗаХарені»
  • ІІІ місце – посіла команда «До гори дригом».

Вітаємо переможців сезону Ліги Сміху ДУІКТ 2024. Бажаємо ще більше посміхатися й дарувати посмішки іншим. З нетерпінням чекаємо на наступний фестиваль.

Повний фотозвіт події дивіться у фотогалереї Ліга сміху в ДУІКТ.