Офіційні результати виборів ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

17:32, 21-05-2024

Організаційний комітет з проведення виборів ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій повідомляє про результати виборів, що відбулися 21 травня 2024 року.

Згідно із протоколом Виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти (Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій) у голосуванні взяли участь 428 осіб (90,5%) від загальної кількості виборців (473 особи), тому із урахуванням вимог Закону України «Про вищу освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 05.12.2014 №726 «Деякі питання реалізації статті 42 Закону України «Про вищу освіту» вибори ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій від 21 травня 2024 року можна вважати такими, що відбулися.

Кандидат на посаду ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Шульга Володимир Петрович отримав 353 голоси виборців, що складає 74,63% від загальної кількості виборців (473 особи). Кандидат на посаду ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Корченко Олександр Григорович отримав 47 голосів, що складає 9,93% від загальної кількості виборців (473 особи).

Отже, із урахуванням вимог Закону України «Про вищу освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2014 року №726 «Деякі питання реалізації статті 42 Закону України «Про вищу освіту» ректором Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій обрано ШУЛЬГУ Володимира Петровича.

Вибори відбулися у відповідності до норм чинного законодавства на високому організаційному рівні з дотриманням принципів законності, демократичності, гласності, відкритості та прозорості.

Протокол виборчої комісії. № 10 від 21.05.2024