ДУІКТ підписав угоду про співпрацю та партнерство з «Львівською політехнікою»

17:15, 09-05-2024

9 травня 2024 року Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій та Національний університет «Львівська політехніка» підписали "Угоду про співпрацю".

Враховуючи необхідність у розширенні наукових зв'язків, керівництво обох закладів прийняло рішення вивести двосторонні відносини на новий, якісно інший рівень.

Основні напрями співпраці охоплюють:

• участь у спільних наукових та інноваційних проєктах, спрямованих на розв'язання актуальних проблем;
  • спільні науково-дослідні роботи у галузі інформаційної безпеки (кібербезпеки);
  • спільні наукові та освітні заходи;
  • обмін інформацією, необхідною для спільної діяльності;
  • обмін інформацією та досвідом, проведення навчальних занять;
  • обмін науково-технічною та навчально-методичною літературою, періодичними виданнями.

В.о. ректора ДУІКТ Володимир Шульга висловив подяку керівництву "Львівської політехніки" за їхнє тепле сприйняття.

"Ця ініціатива є важливим кроком у розвитку нашого партнерства та розширює можливості наших вчених у сфері досліджень, обміну знаннями та спільних проєктів. Ми віддані ідеї розвитку цього партнерства та максимально рухаємося вперед", - підкреслив Володимир Шульга.

Т.в.о. ректора "Львівської політехніки" Олег Матвійків відзначив, що розвиток співпраці між провідними технічними університетами України має значний потенціал для технологічної модернізації країни.