ДУІКТ розбудовує співпрацю з Sense Bank

13:49, 05-07-2024

До ДУІКТ завітала поважна делегація Sense Bank, який є одним із найбільших українських банків, у складі: член Правління Інна Тютюн, директорка Департаменту продажів та партнерства роздрібного бізнесу Тетяна Кодрянська та регіональний керівник роздрібного бізнесу київського регіону Олександр Назаров.

Sense Bank, 100% акцій якого належать державі в особі Міністерства фінансів України, посідає лідерські позиції у банківському секторі та  входить до переліку системно важливих банків України, згідно з рішенням НБУ.

Під час зустрічі в.о. ректора університету Володимир Шульга та член Правління  Інна Тютюн підписали "Меморандум про науково-технічну, дослідницьку та демонстраційну співпрацю" між ДУІКТ і Sense Bank.

Ця угода передбачає взаємне співробітництво у сфері розробки та використання ІТ у галузі фінансових технологій (ФінТех), співпрацю у сфері науково-технічної, дослідницької діяльності, розвиток фінансової освіти, а також популяризацію інформаційних технологій у фінансах. Зокрема, партнери домовилися про:

• проведення спільних освітніх, наукових, науково-технічних, дослідницьких, демонстраційних та інших освітніх заходів.
  • здійснення спільних ринкових і наукових досліджень,
  • надання можливості здобувачам вищої освіти та науково-педагогічним працівникам проходити практику та стажування за попередньо погодженим графіком.
  • реалізацію спільних проєктів тощо.

Сторони також обговорили конкретні напрями співпраці та намітили план першочергових заходів. Зокрема, очільник ДУІКТ висловив глибоку вдячність керівниці делегації Sense Bank за візит та цікаву, змістовну розмову.

«Ми дуже зацікавлені в тому, щоб розвивати й поглиблювати співпрацю з банком. Це відкриває прекрасні можливості для професійного вдосконалення і росту наших викладачів і здобувачів вищої освіти», – відзначив Володимир Шульга.

Зі свого боку Інна Тютюн зазначила, що для Sense Bank важливо підтримувати українську молодь та сприяти її розвитку, а також висловила впевненість у продуктивній співпраці в рамках підписаного Меморандуму.