Міністерство освіти і науки призначило в.о. ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

13:45, 10-04-2024

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.04.2024 року виконувачем обов’язків ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій призначено доктора історичних наук, старшого дослідника Шульгу Володимира Петровича з 10 квітня 2024 року.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Дізнитись більше
Віртуальний тур Університетом
Дізнитись більше
@DuiktBot допоможе Вам отримати інформацію про вступ до Університету.
Запустити
Оплачуйте навчання та проживання в гуртожитках за допомогою Privat24