Запрошуємо на День відкритих дверей

16:04, 01-04-2015

Шановні вступники та батьки!

Провідний навчальний заклад у сфері інформаційних технологій –  Державний університет телекомунікацій – запрошує Вас на День відкритих дверей, де Ви матимете змогу:

• дізнатися про особливості вступу до Державного університету телекомунікацій;
  • ознайомитися з матеріально-технічною базою та  умовами навчання в Університеті;
  • поспілкуватися з адміністрацією та професорсько-викладацьким складом;
  • отримати консультацію щодо вибору спеціальності та форми навчання в Університеті;
  • взяти участь у захоплюючому квесті, який буде проведений представниками студентської ради Університету.

З нетерпінням чекаємо на Вас!

Дата – 24  квітня 2015 року 16:00

Місце – м. Київ, вул. Солом’янська, 7, Державний університет телекомунікацій, Актова зала.

Довідки за телефоном:  248-85-93; 249-25-91.