Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Підвищення кваліфікації у Державному Університеті Телекомунікацій

10:17, 01-04-2015

25 березня 2015р. у навчально-науковому центрі підвищення кваліфікації, перепідготовки та дистанційного навчання Державного університету телекомунікацій відбувся випуск слухачів, які закінчили лекційно-практичні комерційні курси за навчальною програмою «Підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного захисту інформації». Було навчено 19 осіб, яким в урочистій обстановці були вручені свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації. Серед слухачів були представники підприємств,  виробничих об'єднань, організацій м.Києва, які за родом своєї діяльності відповідають за безпеку інформації, що циркулює на підприємстві.

На випуску були присутні проректор з наукової роботи Державного університету телекомунікацій Копійка О.В. і директор навчально-наукового центру підвищення кваліфікації, перепідготовки та дистанційного навчання Державного університету телекомунікацій Міщенко В.А.

Копійка О.В. відзначив важливість і необхідність для фахівців настільки цікавого напряму постійно підтримувати і розвивати свою технічну грамотність. Технології, як захисту інформації, так і несанкціонованого доступу до конфіденційних інформаційних ресурсів постійно і бурхливо розвиваються. Тому завдання інженера інформаційної безпеки працювати на попередження різним інформаційних загрозам.

Від імені слухачів виступив завідувач наукового відділу Інституту програмних систем Національної академії наук України, доктор технічних наук Синіцин І.П. Він у свою чергу відзначив дуже високий рівень викладання в Державному університеті телекомунікацій. Слухачі дізналися для себе багато нового і цікавого. І ці знання, навички та вміння вони тепер з успіхом застосовуватимуть на практиці в галузі технічного захисту інформації, виявлення закладних підслуховуючих пристроїв та аудиті системи інформаційної безпеки підприємств.

З питань запису на курси "Технічний захист інформації" звертайтеся за телефоном - 249-25-90, або електронною поштою olkolomiets@ukr.net , GBalliev@ukr.net

  

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Календар подій
День відкритих дверей
Дізнитись більше
Оплачуйте навчання та проживання в гуртожитках за допомогою Privat24
Оплатити
Переглядів: 5 594
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ
та вступним випробуванням


за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа