Запрошуємо здобути вищу освіту за престижною спеціальністю 054 «Соціологія»

10:28, 19-07-2021

Соціолог займає ТОП-позицію у рейтингу найбільш затребуваних професій з високою оплатою праці.

Щорічно в Україні проводиться понад 1000 соціологічних досліджень, а середня заробітня платня молодого спеціаліста-соціолога складає 15-17 тис. грн.

Соціологія є однією з найперспективніших спеціальностей в Україні і в світі. Оскільки це одна з небагатьох професій фахівці з якої спроможні освоювати суміжні сфери діяльності та працювати майже в усіх галузях та сферах життя інформаційного суспільства.

Наша кафедра готує фахівців за спеціальністю 054 «Соціологія», яка забезпечує фундаментальну підготовку конкурентоспроможних фахівців відповідно до вимог і потреб сучасного ринку праці та надає можливості різнопрофільної діяльності у державних, приватних та громадських організаціях і установах. Це залишається, як правило, недоступним для фахівців з вузькопрофільних спеціальностей.

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси