Складний вибір майбутньої професії

15:19, 16-07-2021

14 липня стартувала вступна компанія 2021 року. Абітурієнти та їх батьки опинилися перед складним вибором – визначення майбутньої професії, яка повинна не тільки забезпечувати матеріальне благополуччя в майбутньому, але й приносити моральне задоволення і радість та сприяла самореалізації.

Ось чому, коли мова йде про вибір професії, всі, без винятку, абітурієнти хочуть щоб вона була цікавою та захоплюючою, а ще – перспективною у майбутньому та приносила стабільні прибутки! СОЦІОЛОГІЯ є однією з таких спеціальностей, яка буде актуальною завжди, до того часу поки існуватиме суспільство.

Після навчання на спеціальності «Соціологія» на ринку праці соціолог може претендувати на наступні посади:

• соціолог-аналітик;
  • соціолог-дослідник;
  • соціолог-психолог;
  • організатор масових заходів;
  • коучер;
  • HR-менеджер;
  • PR-менеджер;
  • спеціаліст з медіапланування;
  • спеціаліст з розвитку персоналу;
  • організатор виборчих компаній.

Отже, ми чекаємо амбітних молодих людей, котрі прагнуть отримати професію яка не тільки буде приносити матеріальні статки, але й надаватиме моральне задоволення та стане підґрунтям для кар’єрного зростання й самореалізації.

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси