Попередній захист кваліфікаційних бакалаврських робіт

12:01, 08-06-2021

Захист кваліфікаційної бакалаврської роботи є серйозним етапом на шляху до завершення навчання, отримання диплому про базову вищу освіту та початку самостійної професійної кар’єри. Для бакалаврів соціологів цей етап важливий ще й тим, що надає можливість продемонструвати реальні знання на практиці та вміння їх застосовувати під час польових соціологічних досліджень. Тому 3 червня 2021 р. на кафедрі Соціології за участі викладачів та студентів 4 випускового курсу було проведено попередній захист кваліфікаційних бакалаврських робіт, де випускники отримали можливість продемонструвати результати авторських соціологічних досліджень та усунути усі можливі недоліки до офіційної процедури захисту в екзаменаційній комісії.

Необхідно відзначити, що процедура передзахисту є дієвим механізмом, що дозволяє випусковій кафедрі Соціології вирішити наступні завдання:

1. Перевірити готовність студентів до захисту перед екзаменаційною комісією, яка не просто оцінює рівень підготовки випускників, а й дає оцінку якості роботи кафедри.
  2. Підготувати студентів-випускників до офіційної процедури захисту кваліфікаційної бакалаврської роботи. Оскільки на передзахисті створюються умови, наближені до засідання екзаменаційної комісії, то бакалаври Соціологи отримали безцінну можливість продемонструвати аудиторії презентацію дипломної роботи й озвучити промову щодо її захисту. Це дозволило завчасно побачити недоліки і переваги виступів випускників, а також допомогло усунути помилки в їх презентаціях.
  3. Надати кінцевий варіант кваліфікаційної бакалаврської роботи, оформлений у відповідності з усіма правилами, на кафедру Соціології. Після передзахисту наукові керівники починають підготовку відгуків та зовнішніх рецензій, а також усієї необхідної для екзаменаційної комісії документації.

Пройшовши таке суворе випробування як попередній захист, випускники спеціальності «Соціологія» отримали безцінний досвід публічних виступів і впевненість в успішному захисті дипломної роботи.

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!