Конкурентоспроможність соціологів на ринку праці

16:38, 30-04-2021

Соціологія саме та наука, що дозволяє розвиватися у різних напрямах, освоювати нові спеціальності або нові напрями роботи. Завдяки соціології формується цілісне бачення того чи іншого явища або процесу, формується така система поглядів, за якої є можливість визначити позитивні та негативні сторони, обрати оптимальний варіант для вирішення проблеми

Навчання за спеціальністю 054 «Соціологія» в Державному університеті телекомунікацій організовано таким, що дає можливість реалізувати теоретичні знання у практичній діяльності, бо є комплексним та системним. Кваліфіковані викладачі кафедри Соціології Державного університету телекомунікацій працюють зі студентами за сучасними діалоговими методами при тісній співпраці з компаніями-партнерами-роботодавцями, що сприяє становленню фахівців-соціологів як справжніх соціальних аналітиків.

Дослідницькі аналітичні проекти, участь у конференціях, з-поміж іншого, у міжнародних, соціологічна практика – все це впродовж кількох років формує спеціаліста із соціологічним мисленням, який вільно володіє ключовими професійними компетентностями. Знання методології та методики проведення соціологічних досліджень, володіння техніками і технологіями роботи з людьми суттєво розширює можливості у випускників соціологів на ринку праці. Вони затребувані у різних сферах життя: від структур державної влади та місцевого самоврядування, силових структур до страхових і туристичних компаній, інститутів вивчення громадської думки, урядових та неурядових організацій. Соціолог може працювати PR-менеджером та HR-менеджером у великих корпораціях, а також займати перспективну і дуже актуальну на сьогодні посаду - фахівця з управління проектами.

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси