Підсумки переддипломної практики бакалаврів-соціологів

16:27, 30-04-2021

Сьогодні соціолог має бути соціально активним та весь час перебувати у гущі подій, вивчати суспільство, аби знати закономірності соціального буття, а от же і правильно вибирати інструментарій для дослідження соціальних проблем, процесів та явищ. Сформувати у студентів необхідні для цього компетентності допомагає практична частина підготовки фахівців з соціології. На початку квітня 2021 р. соціологи-бакалаври були відправленні для проходження переддипломної практики до компаній-партнерів кафедри Соціології, де з успіхом працювали впродовж місяця та збирали матеріал для написання кваліфікаційної роботи.

30 квітня 2021 р. студенти спеціальності 054 «Соціологія» освітнього рівня «бакалавр» представили результати своїх соціологічних досліджень та звітували щодо результатів проведеної роботи і стану підготовленості до захисту кваліфікаційних робіт. З цікавістю та неприхованим інтересом викладачі кафедри та представники компаній-партнерів знайомились з авторськими напрацюваннями своїх молодих колег. Адже знання про суспільство, яке поширюють професійні соціологи, сприяє розумінню того комплексу проблем які існують в соціумі та формує уявлення про соціальні явища і процеси.

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси