Актуальна професія «СОЦІОЛОГ»

17:56, 20-02-2021

Кожна людина у своєму житті хоча б раз опиняється перед вибором майбутньої професії. Робить вона його або самостійно, або за допомогою батьків, або близьких людей, або вчителів. Деякі професії з'являються на короткий проміжок часу і зникають, не встоявши перед прогресом і прагненням людини досягти певного комфорту в життя. Є професії, які актуальні і затребувані завжди. Тому дуже важливо, не помилитися і зробити правильний вибір. То ж які професії будуть необхідні і сьогодні, і завтра, і через десяток років?

Однією з таких унікальних, динамічних і цікавих професій є СОЦІОЛОГІЯ.

Суть роботи соціолога полягає в аналізі соціальних відносин в тому вигляді, в якому вони складаються в ході трансформацій, що переживає суспільством.

Ніде правди діти – соціологам заздрять представники багатьох інших гуманітарних спеціальностей. Професійний соціолог сьогодні затребуваний майже скрізь – від науково-дослідної та педагогічної роботи до державної служби, маркетингу та реклами. Бо представники саме цієї спеціальності працюють з колосальними масивами даних, які дозволяють оцінити стан суспільства та зрозуміти, чого воно хоче, в який бік може піти та яку позицію зайняти.

Соціолог-інтелектуал може пройти за ланцюжком – від загальнонаціональних інтересів до того, що хвилює конкретну людину, в конкретний час та в конкретному місті. Це професія є взірцем соціальної дешифровки, оскільки справжні фахівці вміють з суцільного ряду цифр виділити та чітко сформулювати «повідомлення», яке надійшло від звичайних людей до тих, хто намагається вершити їх долі.

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси