Викладачі кафедри фізики постійно підвищують свій професійний рівень

14:20, 19-01-2019

Кожні 5 років викладачі проходять навчання на курсах підвищення кваліфікації. Другий рік це навчання проходять на базі Університету менеджменту освіти при Академії педагогічних наук України. В цьому році навчання на цих курсах проходять завідувач кафедри Андреєва Н.О. та доцент Гориня Л.М.

Навчання проходить у три етапи. На першому очному етапі слухачі курсів прослуховують лекції, відвідують практичні та семінарські заняття, приймають участь в тематичних дискусіях. На цих заняттях слухачі отримують інформацію про різні аспекти змісту навчання відповідно до вимог та тенденцій розвитку вищої освіти у країнах ЄС, а також про методологію інноваційного розвитку національної освіти.

На другому етапі відбувається дистанційне навчання.

Третій етап, що проходитиме у червні місяці, передбачає представлення та захист випускної роботи на обрану тему.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси