До початку залікової сесії з дисципліни Фізика залишаються лічині дні

12:14, 12-12-2018

На протязі навчального семестру за усі види занять студенти повинні отримати 30 оцінок. Це оцінки за знання теоретичних питань, оцінки за виконання завдань на самостійну роботу, оцінки за виконання і захист лабораторних робіт, а також підсумкових контрольних робіт за перший та другий модулі.

Викладачами кафедри постійно надається допомога студентам у вигляді систематичних консультацій та додаткових занять  з прийому заборгованостей.   Найбільш успішні студенти, які вчасно і якісно виконують всі види звітності, мають шанс достроково отримати залік з дисципліни.

Викладачі кафедри бажають успіхів студентам в зимову сесію!

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації