Привітання від науково-педагогічних працівників

11:28, 26-12-2014

Шановні колеги!

Кафедра фізики щиро вітає всіх з Новим Роком!

Нехай в 2015 році збудуться всі Ваші мрії!!!

Щастя Вам , здоров’я, творчих успіхів, нових досягнень у всьому!

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека  (ІКБ) базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів.

Фахівці з ІКБ - це еліта інформаційної та кібернетичної безпеки, які отримують теоретичні знання та практичні навички з програмування, розробки та управління базами даних, формування моделей захисту інформації та політик безпеки, технічного і криптографічного захисту інформації, побудови захищених цифрових TCP/IP мереж та обслуговування сертифікатів відкритих ключів, тестування систем захисту на проникнення, адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення їх моніторингу та аудиту тощо.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа