Новий завідувач кафедри фізики

12:07, 02-10-2017

З 2-го листопада на посаду завідувача кафедри фізики назначається Андрєєва Наталія Олексіївна.

Шановні колеги та студенти Державного Університету Телекомунікацій, з 2-го листопада посаду завідувача кафедри фізики займатиме Андрєєва Наталія Олексіївна.

Андрєєва Наталія Олексіївна  - кандидат технічних наук, доцент. Викладає дисципліну “Фізика“. Педагогічний стаж понад 30 років. Основний напрям наукової праці - “Аеродинамічні дослідження граничного стану оптичних поверхней літальних апаратів.”

Вітаємо Наталію Олексіївну з підвищенням та бажаємо успіхів у роботі, взаємодії з командою та наставництві.

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Фахівець з підприємництва, торгівлі та біржової справи здійснює організацію підприємницької (у т.ч. торговельної та біржової) діяльності підприємства, вирішує проблеми формування ефективної загальної стратегії розвитку підприємства, обґрунтовує фінансово-економічну, товарну, збутову та кадрову підстратегії, визначає напрями підвищення ринкової вартості підприємства в умовах динамічного бізнес-середовища.

Фахівець може займати первинні посади на підприємствах різного профілю та організаційно-правової форми, в проектних організаціях, консультативних центрах, наукових та освітніх закладах.

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність