Звіт про підготовку системи автоматичного оцінювання студентів

12:02, 02-10-2017

З 2016 року вже дві сесії підряд студенти, які вивчали такі предмети як Фізика та Фізика оптичного звязку, проходили атестацію з використанням системи незалежного оцінювання.

Дана система забезпечує точне та справедливе оцінювання знань.

Для проведення автоматичної та дистанційної атестації, аспіранти кафедри фізики (а саме Мельников Павло та Подрушняк Володимир) доповнюють та розширюють можливості системи. Для цього:

• Розширюється спектр мов програмування: Ruby on Rails, NodeJS, HTML5, CSS;
  • Інтегрується новий алгоритм генерації варіантів завдань для попередження повторень варіантів, а в результаті, уникнення фальсифікації атестації;
  • Створюється WEB-сервер для можливості дистанційного проведення атестації.

Відповідальні за оновлення системи доповіли, що робота виконана на 40%.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека  (ІКБ) базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів.

Фахівці з ІКБ - це еліта інформаційної та кібернетичної безпеки, які отримують теоретичні знання та практичні навички з програмування, розробки та управління базами даних, формування моделей захисту інформації та політик безпеки, технічного і криптографічного захисту інформації, побудови захищених цифрових TCP/IP мереж та обслуговування сертифікатів відкритих ключів, тестування систем захисту на проникнення, адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення їх моніторингу та аудиту тощо.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека