Проведення науково-дослідних робіт школярами Технічного ліцею Києва в лаболаторіях кафедри фізики

11:57, 02-10-2017

21 вересня в Державному Університеті Телекомунікацій школярі Технічного ліцею Києва провели науково-дослідні роботи використовуючи лабораторні установки кафедри фізики.

Школярами були виконані наступні дослідження:

• Визначення моменту інерції твердого тіла правильної форми в залежності від осі обертання.
  • Дослідження залежності фото рушійної сили від відстані.
  • Визначення концентрації вільних носіїв заряду в напівпровіднику n-типу.
  • Дослідження сферичної аберації.

Результати даних робіт, отримані в процесі досліджень, будуть оформлені та представлені на конкурс в Малу академію наук України.

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз