Засідання кафедри фізики

09:29, 03-07-2017

22 червня на кафедрі фізики проведена методична нарада. На порядку денному два основних питання:

• Звіт викладачів про наукову роботу і написанні науково-методичних посібників. В результаті визначені точні матеріали і терміни, в кінці яких будуть надруковані науково-методичні посібники. Особливу увагу приділено друку посібника «Курс фізика. Частина 2 », в підготовці якого взяли участвие все наукові співробітники кафедри;
  • Від кафедри фізики в додаток до основного курсу для студентів «Адміністрування систем IBM AIX», створюється курс «Безпека мережі і даних на основі систем IBM Power, IBM AIX і IBM Key Management», по яким студенти можуть пройти тестування і отримати сертифікати в центрі сертифікації Pearson VUE в Державному Університеті Телекомунікацій. В процесі навчання студенти будуть використовувати реальне лабораторне обладнання, а саме сервер IBM Power і програмні комплекси корпоративного рівня, надані компанією IBM.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси