Результати всеукраїнської інтернет-олімпіади по фізиці та фізико-математичним наукам

18:49, 14-05-2017

Студенти ДУТ перемогли у всеукраїнській інтернет-олімпіаді по фізиці та фізико-математичним наукам

В результаті проведення англомовної інтернет-олімпіади по фізиці та фізико-математичним наукам між університетами НТУ, КПІ, ПУЕТ, ВІТІ, ДУТ, ЛНТУ, студенти нашого університету перемогли та зайняли призові місця в наступних олімпіадах:

1-е місце в англомовній олімпіаді з фізики отримав Адам Бен Хассен

2-е місце в англомовній олімпіаді з фізико-математичних наук отримала Тамара Урсол

3-е місце в англомовній олімпіаді з фізико-математичних наук отримав Влад Кучер

Вітаємо!