Засідання кафедри

13:58, 23-04-2017

Минулого тижня відбулося засідання кафедри фізики. На порядку денному основні питання:

• Звіт викладачів про виконану профорієнтаційну роботу;
  • Підготовка до атестації студентів по предметам, що викладає кафедра Фізики,  використовуючи сучасний комплекс навчання, що включає системи онлайн атестації, віртуального класу та дистанційного навчання, від вендорів IBM, Samsung, Lenovo.

Звіт про виконану роботу за тиждень:

1. Зібрані опитувальні анкети, з побажаннями випускаючих кафедр щодо корекції програми курсу фізики, що читається для студентів. Узагальнено результати та передані в навчальний відділ, внесені пропозиції щодо корекції навчальних програм.

2. Проведено підготовку до зустрічей з батьками, випускників таких шкіл:

• ЗОШ №2 м.Буча;
  • БОЯРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ №4 КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РДА;
  • Тарасівська загальноосвітня школа;
  • Вышгородская специализированная школа "Сузір'я";
  • Середня школа №150, м Київ;
  • Середня школа №1, м Вишгород;
  • Гімназія «Інтелект» №1, м Вишгород;

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність

Бакалавр з цього фаху підготовлений до роботи в інформаційних, аналітичних, архівних, адміністративних, кадрових підрозділах і службах, службах діловодства підприємств, організацій, установ, фірм різного профілю та форм власності, а також в органах державного управління усіх рівнів. Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності за умов набуття відповідних знань і практичних вмінь може адаптуватись до таких суміжних напрямів діяльності, як маркетингова, рекламна, зв’язки з громадськістю, обліково-контрольна та ін.

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність