(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Відкриття курсів «Адміністрування IBM AIX»

18:07, 04-11-2016

З 20 листопада на кафедрі фізики починається набір учасників на курси «Адміністрування IBM AIX». Всі бажаючі можуть подати заявки Подрушняку В.В. або завідуючому кафедри Лісковському І.О.

Дані курси дозволяють вивчити роботу і обслуговування серверів і операційних систем корпоративного рівня, а саме:

• Адміністрування операційної системи AIX;
  • Віртуалізація серверного обладнання;
  • Адміністрування серверного обладнання.

Для максимально ефективного навчання компанія IBM надала повноцінне серверне обладнання IBM Power, що дозволяє проводити лабораторні роботи які відповідають завданням, які вирішують сучасні адміністратори корпоративних систем.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Фахівці з технічного захисту інформації – це унікальні спеціалісти, які поєднують теоретичні та практичні знання в областях: інформатики, архітектури комп'ютерів, систем і пристроїв інформаційної та кібернетичної безпеки, проектування та експлуатації комплексних систем захисту інформації.

В процесі навчання студенти опановують найсучасніші системи захисту інформації, багатофункціональні пошукові прилади, апаратуру спеціальних досліджень для пошуку та нейтралізації закладних пристроїв, запобігання витоку інформації через різноманітні фізичні (не тільки цифрові) канали, отримують міжнародні сертифікати.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації