Затверджено нову навчальну програму

12:33, 24-11-2014

19 листопада 2014 року  відбулося засідання кафедри фізики. З доповіддю про зміст навчання виступила завідувач кафедри Л. М. Гориня. Актуальність цього питання пов’язана із зміною максимального навантаження викладача, викликаною введенням у дію Закону України «Про вищу освіту». В результаті всебічного обговорення було затверджено нову навчальну програму з дисципліни «Фізика», підготовлену доцентами Л. М. Горинею, Н. О. Андреєвою та Г. І. Шатковською.

На засіданні також було обговорено виконання співробітниками кафедри профорієнтаційної роботи. Наголошено на необхідності активізації укладання договорів про співробітництво (на сьогоднішній день викладачами кафедри укладено 4 договори). Затверджено графік проведення профорієнтаційної роботи співробітниками кафедри.

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка