Зустріч з партнерами з Lenovo

18:45, 06-02-2016

На цьому тижні відбулася зустріч завідувача кафедри «Фізика» Державного університету телекомунікацій (ДУТ) Лісковського І. з керівником департаменту корпоративних продажів по СНД компанії Lenovo Гокунь О. На зустрічі обговорювалися питання розвитку та модернізації існуючої матеріальної бази в ДУТ.

Результатом зустрічі є рішення про спільне опрацювання питання реалізації в університеті проекту зі створення універсальної платформи для проведення віртуальних лабораторних і практичних занять.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Фахівці з технічного захисту інформації – це унікальні спеціалісти, які поєднують теоретичні та практичні знання в областях: інформатики, архітектури комп'ютерів, систем і пристроїв інформаційної та кібернетичної безпеки, проектування та експлуатації комплексних систем захисту інформації.

В процесі навчання студенти опановують найсучасніші системи захисту інформації, багатофункціональні пошукові прилади, апаратуру спеціальних досліджень для пошуку та нейтралізації закладних пристроїв, запобігання витоку інформації через різноманітні фізичні (не тільки цифрові) канали, отримують міжнародні сертифікати.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка