Новини кафедри

18:09, 29-01-2016

В даний час на кафедрі «Фізики» проводиться робота по оновленню матеріально-технічної бази. В якості варіантів розглядається організація віртуальних лабораторних робіт з усіх розділів, що вивчаються в курсі фізики.

Також опрацьовується питання про створення автоматичної системи онлайн атестації знань студентів. Все це дозволить вирішити актуальну задачу підвищення рівня навчання студентів, поставлену ректором ДУТ Володимиром Борисовичем Толубко.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа