Студентська науково-практична конференція

16:27, 19-05-2015

Шановні студенти!

20 травня 2015 року відбудеться Студентська науково-практична конференція «актуальні питання та перспективи розвитку науки та Освіти».

Початок роботи конференції: 20 травня о 9:45 в актовій залі.

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

Спеціалізація: Менеджмент