Студентська науково-практична конференція

16:27, 19-05-2015

Шановні студенти!

20 травня 2015 року відбудеться Студентська науково-практична конференція «актуальні питання та перспективи розвитку науки та Освіти».

Початок роботи конференції: 20 травня о 9:45 в актовій залі.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка