Науковий гурток

15:41, 09-04-2015

На кафедрі фізики продовжує свою роботу студентський науковий гурток «Актуальні проблеми фізики» (науковий керівник – доцент кафедри фізики кандидат педагогічних наук Шатковська Г.І.).

Студентам необхідно здобувати якомога більше знань, що стосуються обраної ними професії не тільки під час навчального процесу. Участь у конференціях, семінарах, круглих столах та інших заходах, що стосуються актуальних питань навчання фізики – це можливість поглиблювати свої знання, які допоможуть здобувати професійні навички.

На засіданні гуртка студенти звітують про виконану роботу, консультуються радіють своїм успіхам та досягненням.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування