XL

технологій

Увага! Оголошено конкурс на новий логотип ДУІКТ

08:07, 17-09-2024

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій оголошує конкурс з розробки нового логотипу ДУІКТ!

До участі у створенні нового та впізнаваного логотипу запрошуються студенти і працівники університету, які прагнуть розкрити свої творчі здібності та креативне бачення у створенні сучасного іміджу нашого навчального закладу.

Оцінювати конкурсні роботи буде спеціально створена комісія, до якої увійдуть проректори з навчально-виховної роботи, помічники ректора, голови профспілкової організації та студентської ради ДУІКТ.

Для того, аби взяти участь у конкурсі, вам необхідно розробити авторський логотип, дотримуючись встановлених критеріїв, і надіслати його на електронну пошту відділу по роботі зі студентами: vps@duikt.edu.ua.

Роботи прийматимуться з 16 вересня до 7 жовтня 2024 року.

Проведення фінального відбору та оголошення переможців конкурсу відбудеться з 8 по 11 жовтня 2024 року.

Вимоги до логотипу:

• робота повинна бути авторською, без запозичень інших авторів;
  • колектив авторів роботи не повинен складати більше 3-х осіб;
  • робота повинна бути виконана якісно і створена у векторній програмі (формати AI, SVG, TIFF (JPEG) 300 dpi та інші);
  • співвідношення сторін логотипу в масштабі 1:1;
  • зображення логотипу із врахуванням корпоративного кольору Університету (синій);
  • робота повинна відображати унікальність Університету та його професійну спрямованість (спеціальності), тощо.

До участі не допускатимуться роботи з:

• російськомовним матеріалом;
  • політичним змістом;
  • риторикою ненависті чи зневаги;
  • закликами до насильства, сценами насильства;
  • плагіатом або порушенням авторських та/чи суміжних прав третіх осіб.

В ході конкурсного відбору роботи будуть оцінюватись за наступними критеріями:

- відповідність меті конкурсу та вимогам конкурсних робіт - 20 балів;

- аргументованість і глибина розкриття теми конкурсу - 20 балів;

- якість, оригінальність, професіоналізм і техніка творчого вирішення - 20 балів.

В ході розгляду робіт конкурсною комісією будуть визначені три переможці, а результати відбору будуть оприлюднені на офіційному сайті університету. Логотип-переможець може використовуватися в діяльності ДУІКТ.

Чекаємо на ваші ідеї!