Очільник ДУІКТ домовився про продовження військової підготовки студентів у Національному університеті оборони України

16:21, 24-07-2024

У середу, 24 липня, в Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій завітали представники Національного університету оборони України – начальник кафедри військової підготовки, Герой України, полковник Володимир Гринюк та полковник Вадим Марценківський з факультету підготовки офіцерів запасу.

Варто відзначити, що ДУІКТ має тривалу та успішну історію співпраці з НУОУ: з 2019 року між закладами підписаний двосторонній договір про організацію військової підготовки здобувачів вищої освіти за програмою підготовки офіцерів запасу, дія якого спливає цього року.

Під час спілкування з гостями очільник ДУІКТ Володимир Шульга відзначив позитивний досвід взаємодії двох університетів і запропонував продовжити її на аналогічний період. Сторони також обговорили конкретні напрями співпраці між ДУІКТ і НУОУ, намітивши план першочергових заходів.

Ми зацікавлені в тому, щоб розвивати співпрацю з Національним університетом оборони України, аби наші здобувачі вищої освіти могли отримати якісну підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу, – зазначив Володимир Шульга.

У підсумку учасники зустрічі домовилися підготувати новий, більш розширений договір про співпрацю між університетами і вже найближчим часом урочисто підписати його за участі керівників двох університетів.